Τα αποτελέσματα της 3ης μέρας των διαδικτυακών δημοσκοπήσεων
2018-12-14
![](https://0cd2386a59.clvaw-cdnwnd.com/7a72815f75e458b8bea22bbba1cf541d/200000837-3b6643c64b/images55.jpg?ph=0cd2386a59)
3η μέρα των δύο διαδικτυακών δημοσκοπήσεων του Λοκρών Κάλπες και ο αριθμός των συμμετεχόντων ξεπέρασε τα 500 άτομα!!! Στο σημείο αυτό πρέπει να τονίσουμε ότι η ψήφος είναι μοναδική ανά κατηγορία θέλοντας έτσι να διατηρήσουμε το αδιάβλητο της διαδικτυακής ψηφοφορίας. Επίσης θα θέλαμε να ενημερώσουμε το αναγνωστικό μας κοινό ότι υπάρχει 100% ανωνυμία κατά την διαδικασία αφού ούτε ο διαχειριστής η κάποιος άλλος μπορεί δει τα προσωπικά στοιχεία η το email κάποιου από τους συμμετέχοντες σε αυτή.
Για να δείτε τα αποτελέσματα της 3ης μέρας πατήστε ΕΔΩ