Στις Λιβανάτες ο Φάνης Σπανός με συνεργάτες
2019-01-18
![](https://0cd2386a59.clvaw-cdnwnd.com/7a72815f75e458b8bea22bbba1cf541d/200000999-170a91806f/49690781_945720078885074_4556534485113372672_o.png?ph=0cd2386a59)
Την όμορφη κωμόπολη της Λιβανάτας επισκέφτηκε σήμερα το απόγευμα ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας κος Φάνης Σπανός. Ο κύριος Σπανός συνοδευόταν από τον Αντιπεριφερειάρχη Αγροτικής Ανάπτυξης και Κτηνιατρικής κο Κώστα Καραγιάννη και μέλη του επιτελείου του.
Κατά την διάρκεια της επίσκεψής του ο κος Σπανός έγινε δεκτός με ενθουσιασμό από τους κατοίκους της Λιβανάτας που ξαφνικά έβλεπαν μπροστά τους τον υποψήφιο Περιφερειάρχη που σημειωτέων δεν είχε ανακοίνωση την επίσκεψή του στην κωμόπολη .