Στην Λαμία την Τετάρτη 27/2/2019 η Άννα Μισέλ Ασημακοπούλου
2019-02-25
![](https://0cd2386a59.clvaw-cdnwnd.com/7a72815f75e458b8bea22bbba1cf541d/200001283-ac444ad3cd/%CE%91%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%BF%CF%85002.jpg?ph=0cd2386a59)
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Η ΝΟΔΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ενημερώνει πως θα βρεθεί στην πόλη της Λαμίας το απόγευμα της ερχόμενης Τετάρτης 27 Φεβρουαρίου η Υποψήφια Ευρωβουλευτής και νυν Βουλευτής της «Νέας Δημοκρατίας» Άννα Μισέλ Ασημακοπούλου .Η οποία θα μιλήσει στο Ξενοδοχείο «ΣΑΜΑΡΑΣ» στις 7:00 το απόγευμα στα πλαίσια των ερχόμενων Ευρωεκλογών
ΜΕ ΤΙΜΗ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΔΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ