Κατάθεση του ψηφοδελτίου του συνδυασμού της κας Κατερίνας Μπατζελή
2019-05-05
Κατάθεση των υποψηφιότητων της παράταξης "πατρίδα μας η Στερεά" για την Περιφέρεια είχαμε σήμερα Κυριακή 5 Μαΐου 2019 από την υποψήφια Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας κα Κατερίνα Μπατζελή.
Ο συνδυασμός "πατρίδα μας η Στερεά" όπως αναφέρει η κα Μπατζελή σε ανάρτηση της στο facebook έχει 52% σε γυναίκες στο ψηφοδέλτιο Φθιώτιδας , 50% Εύβοιας ,50% Φωκίδας ,40% Ευρυτανίας και 31% Βοιωτίας .