Φθιώτιδα: Κλειστά τα σχολεία αύριο στους περισσότερους Δήμους
2019-01-07
![](https://0cd2386a59.clvaw-cdnwnd.com/7a72815f75e458b8bea22bbba1cf541d/200000203-04c5505bfb/images%20%282%29-8.jpg?ph=0cd2386a59)
ΚΛΕΙΣΤΑ θα είναι την Τρίτη 8 Ιανουαρίου τα σχολεία στους Δήμους Μακρακώμης, Δομοκού, Αμφίκλειας - Ελάτειας, Στυλίδας, και στο Δήμο Μώλου - Αγ. Κων/νου, εξαιτίας του χιονιού αλλά κυρίως του πάγου που υπάρχει στους δρόμους.
Για τον Δήμο Λοκρών Aύριο, Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019 τα Σχολεία Αθμιας και Βθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Λοκρών καθώς και οι Παιδικοί Σταθμοί, θα είναι κλειστά λόγο των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στον Δήμο Λοκρών.