Ανεξαρτητοποιήθηκε η κα Ιωάννα Θεοδοσίου - Συροπούλου από την Συμπολίτευση του Δήμου Λοκρών
2018-12-21
![](https://0cd2386a59.clvaw-cdnwnd.com/7a72815f75e458b8bea22bbba1cf541d/200000926-7c8187d8a9/13690873_1121525627890616_8730050643834420454_n.jpg?ph=0cd2386a59)
Όπως πρώτοι στο ἐν Λοκροῖς αναφέραμε ανεξαρτητοποίηση είχαμε κατά την διάρκεια του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Λοκρών. Η Δημοτική Σύμβουλος κα Ιωάννα Θεοδοσίου - Συροπούλου με ένα δισέλιδο φωτιά που κάνει λόγο για αξιοπρέπεια, αξίες και σεβασμό παραιτήθηκε από την συμπολίτευση του Δήμου Λοκρών συνεχίζοντας πλέων ως Ανεξάρτητη.
Διαβάστε την ανακοίνωση που εξέδωσε η κα Ιωάννα Θεοδοσίου - Συροπούλου καθώς και το υπόλοιπο άρθρο πατώντας